Diskuse Diskuse

Zuzka  - 19:34 14.08.2007

Petr Hele tos uz ozivil fotak, ze mas z Milesovky fotky typu, jak se k Tobe blizi dva pocestni? To by bylo super - ted a, pokuds zrovna nemel pujceny Honzuv...
Petr  - 18:23 14.08.2007

Soupnul jsme na uvodku Rumunska odkaz na cestopis od Radima (bez predchoziho souhlasu, ale nebyl jsem inzultovan :-)
Petr  - 16:55 14.08.2007

Zuzka:No opatrne s tim, bylo by dost blby dostat padaka ve zkusebni dobe (jestli mate) zrovna kvuli deniku ;-) I kdyz to muzes maskovat za psani si poznamek (coz ale asi neobstoji, ptz predpokladam, ze na to vetsina spolutrpicich hrabe).

Tomas: Kdybych tam nahodou nebyl, tak asi spim, jo? :-)
Zuzka  - 15:10 14.08.2007

Tak ackoliv jsme strasila,ze dalsi dny dopisu az o vikendu(pac ted chodim do prace),tak jak to tu vidim - misto poslouchani toho planeho tlachani si sem(do prace) vezmu na prepisovani ten denik:)
Aspon by to bylo trosku vic produktivni...
Tomas  - 13:32 14.08.2007

Dobre, sejdeme se tam chvili pred desatou.
Doufam, ze vyhraju :)
Petr  - 13:31 14.08.2007

Obecne: Dohral jsme do mensich akci jeste rumunskou Milesovku, tyden pred Rumunskem. Akci, na ktery jsme zjistil, ze mi nejsou boty, coz vedlo k serii velmi neprijemnych navstev obchodu, probdelych noci pri hledani reseni a blabla. coz nakonec vyustilo v absolvovani Rumunska v cizich botach, tedy variente pred kterou jsem kazdeho varoval. Hold ironie osudu. Na druhou stranu jsme poznal Zuzku, takze jsem vedel ze jedem do Rumunska s fajn lidma. No obecne prospesna akce :-)

Tomas: Tak jsem udelal rezervacku na zitrejsi squash. S notnou davkou premahani dokonce mezi 10 a 11. Cili se sejdem tam, k? A pokud pri hre neusnu, tak dostanes na prdel... :-)

Radim: Vitej v klubu pratel trideni fotek :-) Jinak moc pekny, hodim sem pak na vsechny tri casti odkaz, jo?
Tomas  - 13:18 14.08.2007

Tak rss by melo jiz fungovat. Je to zatim provizorni, tak pak bych rad nejaky feedback. Dik
Radim  - 12:35 14.08.2007

Tak uz i ja jsem domlatil zapisky z naseho "vyletu". Posledni varka z Budapesti - http://www.hradecky.org/?p=59. Brrrrr, uz to nechci ani videt, uz se mi o tech fotkach i zda.
Tomas  - 7:45 14.08.2007

To mas pravdu, to mi vice vyhovuji Modrany, zvlaste v takovouto hodinu. :)

Dvouteckac nemam a ani jsem nikda nemel. toz si tam pujcime, no.
Petr  - 0:43 14.08.2007

Predpokladam ze ti vic vyhovujou Modrany, ze jo?
Petr  - 0:42 14.08.2007

Tak jsem nahral prvni dny putovani, jak byly zaznamenany do deniku. Dekovacku smerujte Zuzce, ktera se s tim prepisovala.

Tomas: Tak ja to zitra, teda resp. dneska :-/, rezervnu.
Pokud mas doma dvojteckac, tak ho urcite vem, ja ho minule ztratil :-)
Tomas  - 16:13 13.08.2007

to je dobre, aspon se budu citit hned lepe. ;)
Problem je, ze jsem to uz taky strasne dlouho nehral, takze to bude takovej sranda match.
Petr  - 15:37 13.08.2007

Zajdem teda rano, ale v tomhle case se tam tak opru o stenu a budu doufat ze me netrefi squashak ;-) Na druhou stranu to apson nebude trhat den, dopoledne jsem stejne mrtvola tak jako tak ...
Celkem elegantne jsi tim snizil moje sance na predem jasnou vyhru asi o milion procent :-))
Tomas  - 12:46 13.08.2007

Muhaha, s tou porazkou to tak neprehanej... aby jsi se nedivil!

Ale jo, streda vyhovuje. Zajdeme tedy v rannich hodinach? 10-11?
Petr  - 12:01 13.08.2007

Tak co, zajdem? :-) Co treba streda? Pokud si vzpominam, chodis dopoledne, ze? Ja jsme spis vecerni hrac, ale je mi to jedno no, porazim te kdykoli :-) a aspon se po ranu rychlejs dostanu do nejakyho provozniho tempa.
Je hrozny, jak je ted nedostatek spoluhracu a ja uz mam abstak :-)
Petr  - 0:55 13.08.2007

No, uvazoval jsem jet kvuli tomu treba na chajdu, ale pak jsme na to nejak zapomnel a kdyz jsme to pak cet ve zpravach tak uz jsem mel v sobe sklenicku vina. Bych si pripomnel rumunsko... ;-)
Honza  - 0:36 13.08.2007

Tady můžeš taky vidět skvosty. Tak například Tečku a o velký kus dál... druhou Tečku, některými nazývaná Číslo 2...
Petr  - 0:31 13.08.2007

Ach jo, zlaty Rumunsko, tam padaly hvezdy jak na bezicim pasu :-) a tady kvuli tomu svetelnymu bordelu nevidi clovek ani Perseidy. Natoz takovy skvosty jako Lopatku, Trakar, Destnik, Otaznik, Misku,...
Tomas  - 23:06 12.08.2007

Udělal jsem novou podsekci v Ostatních, jak jsme se domlouvali v hospůdce. Postupně bych tam rád dodával info o veškerém vybavení na cestu. Doufám, že též někdo přispěje. :)
Zuzka  - 19:20 12.08.2007

Tak jo no, tak tu furt je, no.:-(