Diskuse Diskuse

Petr  - 17:09 18.07.2007

Ja uz asi zdechnu z tech nakupu, ted musim zkompletovat jidlo. A pak se ritualne zasebevrazdim.Uz chci sedet ve vlaku.
Honza  - 15:15 18.07.2007

Už mi to najednou funguje :-)
Tak boty už mám opravený, naopak jsem zjistil, že se mi rozpadají sandále. Jsou nekvalitní, jak mi bylo řečeno(ostatně jako všechno ostatní, kromě nového trička) :-)
Petr  - 12:25 18.07.2007

Zuzko: Jidelnicek byl po domluve, jinak bych si to nedovolil :-) A jestli je to jediny co v souvislostis cestou zapomnela, tak je to maximalne v poho :-)Ad improvizace: Ja zas zjistil po ty nasi Milesovce, ze mi jsou maly boty, resp. nechapu jestli to byl oteklou nohou v tom horku, ale nesedi a to jsme s nima jeste nekdy v breznu nebo kdy byl na vikendovce. Chjoo. A to tu mentoruju, jak jsou boty zaklad - asi si pujcim o pul cisla vetsi od brachy, ale nadsenej z toho nejsem. Diskuze mne osobne funguje bez problemu... Cert vi co to ma zas za nalady.
Zuzka  - 11:10 18.07.2007

Ale asi ano, kdyz to tu cteme...
Zuzka  - 0:35 18.07.2007

Aaa, tak jsem si vyzkousela,ze vam tu funguji html tagy - no mam takove mensi nutkani sem napsat neco jako \div, aby byla legrace. Ale nebudeme drazdit hada bosou nohou...
Zuzka  - 0:33 18.07.2007

Tak jeste ze jsi ho Peto zverejnil, protoze jsem si original samozrejme nechala na pocitaci v Pze.Tak aspon vim,co mam jit zitra kupovat.
Mansestraky tak kalhoty nemuzu u Vietnamcu furt sehnat, budu muset improvizovat a vzit neco jineho:(
Petr  - 0:27 18.07.2007

Radime, Radime, mel jsi vzit tu vetsi rovnou - ty by jsi nemusel cekat pul druhyho roku na dousek vody a i pro ostatni by to bylo min komplikovany :-)Jinak pramenum bych veril v podstate 100%, problem je stojata voda, kdyz nebude jina moznost (mysleno na piti, na vareni bych se nebal ani toho).Zuzka: Tak ale prijd vcas, aby jsi se nenastvala, neni nic horsiho, nez se nechat cekat :-)
Filip  - 0:12 18.07.2007

Dobry napad, taka dezinfekcia vody, ale ak by mala trvat uz zminovane 4 hod. tak by to bolo nepouzitelne. Skusim sa zajtra pozriet, ake pripravky mame "u nas" v lekarni, ale osobne by som dost doveroval cistote pramenov v rumunskych horach, i ked hanba vynimkam. Kupuje to tu niekto vo "velkom"? Ze by som prispel a vyuzival jeho zasoby? Znie to dost hnusne, ja sa skusim zajtra pozriet ci nieco take sa da aj tu kupit..
Zuzka  - 23:51 17.07.2007

Sraz:Tak ja s vama budu drzet basu(jak se rika u nas doma) a dam si taky sraz v 7.00 (u nas na nadru:))

Voda&dezinfekce&Radim:Budem doufat,ze Te tam te paranoje zbavime. Spis aby tam nejaka ta voda byla,kdyz uz s sebou tahnes tu dezinfekci.

Hazardni hry:No muzu vzit karty a naucite me ten maryas.
Radim  - 23:12 17.07.2007

No ono s tou dobou expozice je to krapek divoky. Navod rika 4 hodky, ale plati to i pro studnu dle toho samyho navodu. Jine zdroje rikaji ze staci 30 minut. O aquasterilu ten samy zdroj tvrdi 60 minut. Prase aby se v tom vyznalo. Mne to prislo jako lepsi reseni, protoze vim, ze paranojou z vody trpim vesmes jen ja. Tak si to aspon i protrpim ;)

Tomas: Sakra zase pisu prispevek podruhy... :-/
Petr  - 22:57 17.07.2007

Nj, ja si vemu squashovou raketu, vemte mi nekdo 4 steny, jo? :-)
Honza  - 22:37 17.07.2007

Teď je jisté, že se nás domů vrací šest + Radimova dezinfekce :-)
Můžeme si s sebou vzít Magic The Gathering. Každý z nás má určitě nějaký balíček :-)
Petr  - 21:47 17.07.2007

4 hodiny? To poznas celkem duverne zizen Edgara Deamse ;-)Kadzopadne ja mam teda svou starou dezinfekci, kterou jsem tak jako tak chtel vzit, ale pro vsechny nevystaci. A jelikoz se zmenila situace, tak mi asi nezbyva nic jinyho, nez vas nechat spolehat sami na sebe :-)Filip: My jsme spolu mluvili, cili snad jen - czus :-) Jo a btw.: Jestli honza hraje sachy jendou za rok, tak ja jednou za dva - hrajes poker? Muzem sazet pismenka z polivky :-)Honza: Dyt my se prihlasime,.. kvuli tomu vinu ;-)
Radim  - 21:28 17.07.2007

Zdravim. Ok, takze proste nekde v te hale v 7:00. Jinak trosku se zmenila situace ohledne dezinfekce vody. Domlouval jsem se s Petrem, ze bych pro celou skupinu koupil Aquasteril (380 - 420 Kc na 300 l), a pak bychom to podelili. V lekarne sem ale zjistil, ze maji jeste Sanosil DDW (70 - 80 Kc na 80 l vody), ktery je mensi baleni se srovnatelnou cenou za litr + nemusi se misit dohromady zadny prasky (kape se to ) a kazdy si tak muze koupit ci nekoupit, dle toho jak povazuje za vhodne. Ma to jednu vadu, ze se u vody z pramene ma cekat udajne 4 hodiny...U aquasterilu se to radeji neuvadi vubec. Takze jsem nakonec rozhodl pro ten Sanosil.

PS: Sachy nehraju :) Ale jinak zdravim Filipa.
Honza  - 21:03 17.07.2007

Ahoj, na tom nádraží se určitě hned uvidíme i při letmém pohledu po hale. U mně to jistí již zmíněný "bochník", k tomu budu mít na hlavě klobouk a v ruce hůl, s touto kombinací budu nepřehlédnutelný :-) A kromě toho bude vedle mne stát Petr, takové duo pak přehlédne jedině blbec :-)
Zdar Filipe, my se ještě neznáme. Jsem Honza. Mám tě rád a budu u tebe žít :-) Šachy občas hraju (jednou za rok).
Filip  - 19:00 17.07.2007

Zdravim vsetkych ne/pritomnych!

Ospravedlnujem sa za svoju absenciu v tejto diskusii, dlho som mal za to, ze mi nejako nejde a teraz som zistil ze sa k nej treba preklikat:-).
Dneska som konecne kupil posledne casti svojej vybavy, nepremokave pončo aj na bágl(velmi dolezite),nejake trekove ponozky a impregnaciu na obuv so semisovou upravou koze(ak by mal niekto podobny typ ubuvi, mozem zapozicat,za tie dlhe hodiny vo vlakoch by sa to hadam stihlo vsiaknut).

add_financny obnos: Zaujimalo by ma s akym financnym obnosom ratate? Ja som sa niekde docital ze ceny by mali byt dost "ludove",to zn. nizsie ako u nas/vas.Myslim ze 90-120 euro by malo bohate vystacit...a v Pesti podla mna stihame vymenit za LEIe.

add_relaxacia: Este jedna dolezita otazka, ak nie najdolezitejsia :-). Hra tu niekto sachy? Ze by som zobral malu magneticku supravu... otazne je, ci na to bude chut po celodnovom slapani ale myslim ze ano...

add_conclusion: Tak teda toho 20teho!!(Dufam ze vsetci v zdravi)
Petr  - 13:47 17.07.2007

Jak to tam ted rekonstruujou, tezko hledat nejakej bod - asi nejlepsi bude v ty prvni hale co jsou vystupy z metra a bud primo uprostred proti schodum do dalsi haly, nebo muzem zvolit nejaky konkretni cislo pokladny.. Jinak myslim, ze takovahle grupa se neprehledne - bud hledej jednoho uz ozralyho (ne homelesse), coz bude Tomas, protoze po ceste z Barandova vypije to vino nebo neco naklanejiciho se, coz bude Honza s "bochnikem" na zadech ;)
Radim  - 13:28 17.07.2007

Petr: souhlas, jsem pro sraz v 7:00 na hlavaku (kde presne?).
Petr  - 10:11 17.07.2007

Jako revanz za nefunkcni pipni mate na netu ke stazeni mapy.
Petr  - 9:46 17.07.2007

Tak jsem konecne hodil na net cenu jizdenek, omlouvam se za zpozdeni...